Tel: +370 650 53126; info@lpgbaltic.lt

Metalistų g. 10, LT-78151, Šiauliai

Lietuviškai In english По русскому

APIE MUS

Pristatome visoje Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Bendradarbiaujame su DPD siuntų pristatymo tarnyba!

 

Uždaroji akcinė bendrovė "LPG BALTIC" įkurta 2006 metų kovo 28 dieną, bendradarbiaujant su Italijos ir Lenkijos automobilių dujų įrangos bei jos dalių gamintojais. Tapome Italijos įmonės Emmegas, Tomasetto Achille ir ZAVOLI SRL atstovais Lietuvoje. Taip pat esame Lenkijos įmonEuropegas ir Optima, gaminančių įpurškimo sistemas, išskirtiniai atstovai.

Prekiaujame ZAVOLI ALISEI ir BORA, ALEX, OPTIMA, EUROPEGAS, OSCAR, EMMEGAS, STAG, BRC, TOMASETTO ACHILLE, VALTEK, RAIL, SEMPERIT, SEMPERFLEX automobilių dujų įranga bei jos dalimis. Didelis automobilinių dujų balionų pasirinkimas.

Taip pat tiekiame pramonines žarnas SEMPERFLEX pieninėms, maisto pramonės, chemijos ir gėrimų gamybos įmonėms. Sudarome dujų įrangos tiekimo sutartis.

Rekomenduojame patikimus dujų įrangos montuotojus.

Pristatome  prekes savo transporu ir per kurjerius į Kauną, Kėdainius, Kelmę, Radviliškį, Telšius, Mažeikius, Plungę, Palangą, Kretingą, Klaipėdą, Tauragę, Šilutę, Šilalę, Šiaulius, Panevėžį, Anykščius, Uteną, Ukmergę, Jonavą, Kėdainius ir visus kitus Lietuvos miestus.

Sudarome sutartis automobilių dujų įrangos montavimo standarto naudojimui (montavimo licenzija).